/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
23 mai

Lustime päikest!

Kui eelistad mineraalset ehk naha pinnale jäävat päikesekaitset keemilisele ja looduskosmeetikat sünteetilisele, sul on päikesega armastav suhe ning sulle on südamelähedased puhas keha ja hoitud planeet, siis vaata, mida Biomarket selle aasta päikesehooajaks pakub. Igaks suvehooajaks valime oma sortimenti sertifitseeritud looduskosmeetika, mis oleks tõhus, mugav kasutada ja pakendatud keskkonnasõbralikult.
14 mai

Tootesoovitused energia toetuseks

Kas kevadväsimus kimbutab? Biomarketi ilu- ja tervisevaldkonna juhil Ireen Reilandtil on sulle tootesoovitused energia toetuseks.
24 aprill

Uued lamba- ja kitsepiima jogurtid

Lamba- ja kitsepiimatooted on eriti populaarsed inimeste seas, kes ei talu lehmapiima. Kuid need on ka teretulnud vaheldus neile, kes otsivad erilist maitset.

Leeb Vitalsi lamba- ja kitsepiim koos kõigi selle eelistega on ettevõtte jaoks hinnaline kaup, mistõttu töötlevad nad ainult Austriast pärit kvaliteetset mahepiima ning tuginevad pikaajalistele suhetele oma tarnijatega, keda tunnevad ja usaldavad. Tule loe Biomarketi blogist lähemalt, millised jogurtid meie valikusse lisandusid.
Arhiiv
LIITU UUDISKIRJAGA
Kõige värskemad uudised
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid