/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
12 mai

Kevadine suurpuhastus Soneti toodetega

Kas sina oled jõudnud juba kevadise suurpuhastuse ära teha? Maikuu lõpuni on veel natuke aega ja meil on sulle mõned soovitused, kuidas enne suve suurpuhastusega hakkama saada. Kõige esimene soovitus on: ära planeeri kogu koristust ühele päevale, vaid jaota suuremad tegemised erinevatele päevadele.  Ja kindlasti kasuta tervist ja loodust säästvaid Soneti puhastusvahendeid!
09 mai

Unique Beauty tooted

Juuksed on sinu silmapaistvaim ehe, mille väljanägemine peegeldab kogu organismi tervist ja heaolu. Sa saad mõjutada oma juuste tervist nii sees- kui ka välispidiselt valides selleks õige toitumise, toetavad toidulisandid kui ka sobivad hooldustooted. Biomarketi valikust leiad oma juuste hoolduseks Unique Beauty brändi.

Unique Beauty tootesari tuleb Taanis asuvast perefirmast, mis pakub ülima eksklusiivsuse ja kvaliteediga sertifitseeritud orgaanilisi juuksehooldustooteid. Lisaks sellele on ettevõtte missiooniks jätkusuutlikkust. Kohalikud looduslikud toorained, tuuleenergia ja ümber-töödeldavad pakendid on toonud brändile jätkusuutlikkuse eest mitmeid auhindu.

Unique Beauty on laialt tuntud tänu oma salongikvaliteediga juuksehooldussarjale, milles kasutatakse vähesel määral vett ja põhitoorainena hoopis Taani piimatööstusest üle jäävat toitaineterikast vadakut. Vadak tagab ülikõrge valgu-, vitamiini- ja mineraalainete sisalduse.
09 mai

Valmista ise maitsev hummus

Valmista seltskonnale maitsev ja mahe proteiinist pakatav hummuse trio.
09 mai

Hea une ABC

Uni on meie tervise jaoks väga oluline. Uni aitab meil taastuda raskest päevast ja koguda energiat uueks. Kui sul on raske uinuda praegusel äreval ajal ja sa ärkad hommikuti väsinuna, siis on aeg muutusteks!
Arhiiv
liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again:
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid