/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
23 veebruar

Iseteeninduskassad on kohal!

Kaubamaja, Ülemiste ja Balti Jaama Turu Biomarketis on alustanud tööd meie uued kolleegid - iseteeninduskassad. Kiiret ja ülimugavat ostlemist pakkuvad kassad võimaldavad oste registreerida nii ribakoodi kui kaalu alusel menüüvalikute abil. Ära unusta registreerida oma püsikliendi staatus ID-kaardi abil, et kasutada soodustust. Kui kasutad vana head plastikkaarti, aitavad meie teenindajad minna üle ID-kaardiga seotud kliendistaatusele.
08 detsember

Inspiratsiooni jõulukingitusteks

Olgu selle aasta jõulud missugused on, südamest tulnud jõulusoov toob rõõmu ja soojust. Kui kingitusi teha, siis tähendusrikkaid. Mis võiks olla toredam eesmärk, kui kinkida tervist ja rõõmu. Just seepärast oleme pannud kokku rea soovitusi maitse- ja aroomiküllastest, ilusatest ja tervist turgutavatest kingitustest.
Nagu ikka, leiad ka sel aastal meie kauplustest spetsiaalselt jõuluajaks valitud maiused, küünlad ja kinkekomplektid. Kiika ka temaatilisi sooduspakkumisi.

08 detsember

Detsembri pakkumine koogimeistritele

Piparkoogivürtside lõhn ja kodused toidud loovad kodusooja jõuluaja. Et magusameistritel jätkuks jõulukuuks inspiratsiooni, panime kokku mitmekülgse valiku mahekvaliteediga toodetest, olgu siis plaanis küpsised, koogid, keeksid või tordid.  Pereringis on vahva katsetada uusi ideesid või kraamida välja mõni vana hea retsept. 

Detsembris on kampaaniatooted soodustusega kuni 20%. Ostudele lisandub püsikliendi soodustus.

Arhiiv
liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again: