/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
05 mai

Oma Maitse Lemmikud 2021

Meil on sulle rõõm teatada, et Biomarketi tooted osalesid sel aastal "Oma Maitse LEMMIK 2021" konkursil ja 2 toodet saavad tähistada ka võitu.

Oma Maitse soovib esile tõsta ja tunnustada põnevaid ning tervislikke tooteid, mis rikastavad eestlaste toidulauda. Parimad saavad pärjatud „Oma Maitse LEMMIK 2021“ märgisega, mis aitab inimestel toidukauplustes paremaid valikuid teha.

Biomarketi 3 toodet olid esindatud koguni viies erinevas kategoorias: parim importtoode, parim maius, parim kuum jook, parim mahetoode, parim vegantoode.
04 mai

Sport ja toidulisandid

Liikumine on inimese üks elementaarsemaid tegevusi. Selleks vajame me energiat ja energia tekitamiseks kütust. Oma kütuse leiad sa kindlasti täisväärtuslikust toitumisest. Lisaks vajab füüsiliselt aktiivse inimese tervis toetamist ja selleks on esmatähtsad oomega rasvhapped, antioksüdandid ja vitamiinid.
03 mai

Emadepäeva kingiideed

Maikuu üks tähtsamaid tähtpäevi on peagi käes. Sel päeval on hea tunnustada oma ema ja öelda talle kui oluline ta meie jaoks on!

Kui sinu pere traditsioonide hulka kuulub emale kingituste tegemine, siis meil on sulle ideid. Tule vaata lähemalt!

03 mai

Pannkoogid

Jagame sinuga ühte imeliselt maitsvat ja veganitele sobilikku pannkookide retsepti. Kui ka sinu ema lemmikuks on pannkoogid, siis see on üks imehea retsept, mille järgi talle emadepäeva puhul rõõmu valmistada.
30 aprill

Koogile

Maikuu tähtsaim tähtpäev on muidugi emadepäev aga küpsetada saad sa ju igal ajal. Meie pakume sulle mõned ideed, mida koogi sisse panna ja sina valid oma lemmikud välja.

Pakkumiste alt leiad ühe imelise vegan pannkookide retsepti.

Arhiiv
liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again: