/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
21 september

Kosmeetik soovitab: sügisene nahahooldus

Loodus sammub soojast päikselisest suvest jaheda ja tuulise sügise poole. Meie nahk vajab jõudu ja tuge muutustega toimetulekuks. Küsisime pikaajalise kogemusega Dr. Hauschka looduskosmeetik Margit Järvalt soovitusi sügishooajaks.
01 september

Parimad tervise pakkumised septembrikuus

Septembrikuus tuleme sulle appi ja aitame soodsamalt toetada laste uusi algusi vajalike toidulisanditega. Pakkumisi leiad ka toodetele, mis toetavad sinu kehapuhastust saabunud sügisel.


Tule vaata lähemalt, millised pakkumised ootavad sind veel Biomarketi kauplustes ja e-poes septembrikuus!

01 september

Parimad toidupakkumised septembrikuus

Teadlik toitumine toetab sinu tervist. Kui sinu tervis on korras, siis oled sa ka rõõmsam. Valides mahetooted oled astunud sammukese lähemale tervele ja rõõmsamale elustiilile.


Teeme sulle septembrikuus rõõmu mitmete heade tervist toetavate pakkumistega. Tule vaata Biomarketi blogist lähemalt.

01 september

Septembrikuu pakkumised naistele

Kas sa teadsid, et üks naine kasutab oma elu jooksul keskmiselt kuni 10 000 hügieenisidet ja/või tampooni, mis lagunevad naftasaaduste sisalduse tõttu looduses mõtlemapanevalt pikka aega?

Lisaks sellele kasutatakse hügieenitoodete valmistamiseks erinevaid kemikaale, mis on kahjulikud meie kehale. See on tõepoolest hirmuäratav fakt tänapäevasest mugavusühiskonnast! Aeg on teha parem valik oma tervisele! Vali kehasõbralikumad ja keskkonnateadlikumad hügieenitooted!

Masmil on sinu jaoks just õige alternatiiv mõeldes sinu tervisele ja keskkonnale. Masmi hügieenitooted on valmistatud 100% puhastast orgaanilisest puuvillast.


Arhiiv
liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again:
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid