/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
28 märts

Magneesium - see kõige tähtsam mineraal

Biomarketi toidulisandite riiulitel on 270 toidulisandit, kuid kui peaksid valima toidulisandite riiulilt ainult ühe, siis on meie kindel soovitus magneesium. 

See maakoores rikkalikult esinev mineraal on kui säde, mis sütitab meie organsmis ligi 300 erinevat talitlust alates aju ja südame tööst kuni hormoonide toimimise, energiatootmise ja veresuhkru reguleerimiseni.  Niivõrd oluline mineraal, aga magneesiumipuuduse all kannatab koguni ligi 80 protsenti elanikkonnast.

08 märts

TAGASIKUTSUMINE

Smart Organic AD kutsub tagasi toote Dragon Superfoods In shape mix 200g (EAN kood 3800233685510) partii 23275 (parim enne 02.04.2025).

Põhjus: kontrollimisel partiist leitud Bacillus cereus (42 000 CFU/g) ja hallitusseened (45 000 CFU/g).


Kõikidel tarbijatel, kes on nimetatud toote ostnud, palume toote kasutamine lõpetada.
07 märts

Kevadpuhastus toob kergust ja energiat

Rääkimata tingimata paastust või dieedist, on ükskõik, mil viisil läbi viidavad puhastuskuuri eesmärgiks kerguse, mõtteselguse ja parema energiataseme saavutamine ning toksiinidest vabanemise tulemusena seedimise ergutamine, mitte otseselt rasva põletamine ja kaalulangetus, kuigi keha puhastudes ka kilosid loovutab.

Kogemust jagab: Ireen Reilandt, Biomarketi tervise- ja iluvaldkonna juht, Integratiivse Toitumise Instituudi diplomeeritud tervisenõustaja 
27 veebruar

Vägevad seened kohvitassis

"Biomarket on pakkunud oma tervisetoodete valikus ravimseeni juba kümmekond aastat, aga tarbijate teadlikkus ja huvi on kasvanud alles hiljuti. Kui keegi oleks mulle veel mõne aasta eest öelnud, et aastal 2024 on seened nii populaarsed, et neid tarbitakse juba hommikukohviga, oleksin selle loo üle naernud. Ometigi, just nii on läinud ja see on väga hea!"
Ireen Reilandt, Biomarketi tervisevaldkonna juht
Arhiiv
LIITU UUDISKIRJAGA
Kõige värskemad uudised
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid