/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
04 mai

Ilutoodete pakkumised mais

Ilutoodete lehekuu parimate pakkumiste hulgast leiad sertifitseeritud ökokvaliteediga näo- ja kehatooteid, aga ka nii juba teada-tuntud juuksehooldusbrände kui ka uusi tulijaid. Sel kuul esitleme Taani brändi Urtekram kevadisi uudiseid: tee tutvust maheda lavendliaroomiga tootesarjaga, millest leiad tooted juuste hoolduseks, keha- ja kätepesuks, aga ka toitva kätekreemi. Koduseks juuste värvimiseks on meil sel kuul üks kingipakkumine. 
Kuukampaania pakkumistele kehtib püsikliendisoodustus.
04 mai

Tervisetoodete pakkumised mais

Lehekuu kampaaniasse oleme valinud rea heade bakterite tasakaalu toetavaid probiootikume, immuunsust ja energiavarusid turgutavaid tooteid ning kevadiseks puhastuskuuriks ja kaalulangetuseks sobivaid toidulisandeid. Pane tähele, et sel korral on detoxtoodete valikus piiratud koguses spetsiaalselt kampaaniaks valmistatud tavapärasest veidi väiksemad tooted, et saaksid kogeda erinevate toodete mõju. Soodushindadele lisandub püsikliendisoodustus.
04 mai

Parimad toidu- ja tarbekaupade pakkumised mais

Mais leiad kampaaniapakkumiste hulgast terve rea tervislikku ja maitsvat koduseks toidutegemiseks. Koogiküpsetamine ja uute retseptide proovilepanemine on kuuldavasti väga popp ja seepärast lisasime kampaaniasse hulga sobilikke tooted. Mõistagi pole me unustanud pere kõige väiksemaid ja mais on soodushindadega müügil brändide Annabel Karmel ja Good Gout maitsvad ja mahedad beebitoidud ning Bambo Nature mähkmed. Nagu ikka, lisandub kampaaniahindadele püsikliendi soodustus.
14 aprill

Uus aroomiteraapia sari Primavera Aroma Comfort

Üle 30-aastase kogemusega Saksa ettevõte Primavera Life on üks esimesi mahe- ja biodünaamilise kvaliteediga eeterlike õlide tootjaid Euroopas. Puhast loodust, esmaklassilist toorainet, loodushoidu, õiglase kaubanduse põhimõtteid ja täiuslikku tasakaalu au sees pidava ettevõte eesmärk on muuta aroomiteraapia igapäevaseks ja mugavalt kasutatavaks igaühele. Sel kevadel tutvustab Primavera uut tootesarja Aroma Comfort
Tervise, heaolu ja keha-vaimu tasakaalu toetamiseks on aroomiteraapiat kasutatud teadaolevalt juba üle 5000 aasta. Kaasaegset elustiili silmas pidades tutvustab Primavera uues Aroma Comfort tootesarjas funktsionaalseid ja meisterlikult läbimõeldud toimega tooteid nii suurtele kui väikestele.
Aroma Comfort on kuni aprilli lõpuni Biomarketites tutvumishinnaga -10% (lisandub püsikliendisoodustus) ja e-poes www.astri.ee -10% kasutades sooduskoodi PRIMAVERA10.
09 aprill

Uus tervikliku toimega öko toidulisandite bränd Royal Green

Biomarketi loodusapteegi riiulitele on jõudnud Hollandi brändi Royal Green toidulisandid. Brändi loojad kutsuvad üles elama tervislikult ja nautima looduse ande kõige puhtamal ja modifitseerimata moel. Mida see tähendab? Nimelt kasutatakse sõna "looduslik" sageli üsna meelevaldselt ja turundusliku määratlusena ning toidulisandid võivad sisaldada taimedest ekstraheeritud ja sageli ka kemikaalie kasutades eraldatud aktiivaineid. Sel moel isoleeritud üksikud toimeained on kaotanud loodusliku koosmõju põhimõtted ning taimemaailma tervistava väe ja tarkuse.
Royal Green on müügil Biomarketites ja e-poes www.astri.ee.
Arhiiv