/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
12 august
2015

Uus Biomarketis: Sonett kutsub mullitama

Meil on sulle suvepäeval lastega hullamiseks vahva idee! Tule võta sulle lähimast Biomarketist Soneti uus, täiesti looduslik ja biolagunev, ökokvaliteediga, loodusele ja lastele ohutu mullitaja ning asuge üheskoos seebimulle puhuma ja püüdma. Lisaks lõbusale mullitajale leiad nüüd Soneti looduslike pesu- ja puhastusvahendite sarjast veel uue laste vahuseebi ja saialille vedelseebi ning allergikutele sobiva, võimalikest alleegeenidest prii neutraalse pesupulbri.  

Soneti uus mullitaja (45 ml) on vahva mänguasi nii lastele kui täiskasvanutele õues lõbutsemiseks. See on esimene ökokvaliteediga mullitaja, mille puhul võid olla täiesti kindel, et seebimullid on ohutud nii lastele kui loodusele. Eriline on ka mullitaja pakend – see on valmistatud polüpuidust, milles on koos polüetüleen ja peeneks jahvatatud puidukiud, säästes nii üle 20% toornaftast.

Mullitajaga saab seebimulle puhuda läbi kolme erineva suurusega rõnga. Kui mullitaja saab tühjaks, saad meie juurest ka pooleliitrise täitepakendi. 

Soneti looduslike pesu- ja puhastusvahendite sarjast leiad veel uue saialilleessentsiga laste vahuseebi, mis tänu oma pehmusele sobib hästi lapse õrnale nahale. Mõnusalt magusa lõhnaga seebivaht lausa kutsub lapsi käsi pesema!

Uus on ka Soneti saialille vedelseep - nahasõbralik õrna toimega vedelseep looduslikest taimeõlidest, mis sobib nii käte, näo kui keha pesemiseks.

Allergikutele on Soneti sarja lisandunud Tšiili seebikoorepuuga neutraalne pesupulber värvilistele rõivastele. Selle abil saavad puuvillasest, linasest, sünteetilistest kiududest ja segukangast valmistatud värvilised ja õrnad rõivad tõhusalt puhtaks isegi nii madalal temperatuuril nagu 20 kraadi ning pesupulber on värvidele leebe. Pesuvahend on kontsentreeritud ja väga ökonoomne.  

Soneti neutraalsest sarjast leiad valiku esmaklassilisi puhastusvahendeid, mis on priid nii lõhnaainetest kui teistest allergiat põhjustada võivatest koostisainetest.

Augustis leiad meie kampaanialaualt ka mitu klientide armastatud Soneti toodet 25% soodsamalt – pesuvahendi-plekieemaldi, neutraalse vedela pesuvahendi ja WC-puhastusvahendi. Vaata lähemalt augustikuu pakkumisest.

Haara Biomarketist kaasa ka Soneti uus loodusliku pesupesemise juhend. Sellest saad lugeda, mille poolest on Soneti tooted ainulaadsed, mida need sisaldavad, kuidas neid valida ja kasutada ning kuidas saab pesu korralikult puhtaks ja plekid kõige tõhusamalt eemaldatud. Soneti loodusliku pesupesemise juhendi leiad Biomarketitest nii kassadelt kui Soneti toodete juurest riiulitelt. 

Sonett on Saksamaal tegutsev omalaadne tootja, kes valmistab oma pesu- ja puhastusvahendeid hoopis teistmoodi. Vaid Sonetis lisatakse toodetele ainulaadseid palsamlikke lisandeid nagu kulda, viirukit, mürri, oliiviõli, loorberit ja roosiõietuhka, mida on enne oloidsegajas (fotol) korrapärase kaheksakujulise liikumise abil rütmiseeritud. Nii lisatakse pesemiseks vajalikule vee pindpinevuse vähendamisele elujõudu toetav rütmiline liikumisimpulss.

Lisaks juhitakse kogu tootmiseks kasutatav vesi läbi kaheteistkümnest munakujulisest klaasanumast koosneva veekeerutaja, kus vesi moodustab vabalt voolates imeilusaid keerisvorme. 

Kõik Soneti tooted on 100% biolagunevad. Need ei sisalda naftakeemiast valmistatud tensiide, ensüüme ega teisi allergeene. Soneti tooted ei sisalda ka kunstlikke lõhna-, värv- ega säilitusaineid. Kõik õlid ja eeterlikud õlid on toodetud 100% kontrollitult mahedalt või biodünaamiliselt. Soneti toodetes ei kasutata geeni- ega nanotehnoloogiat ning Sonetis ei tehta loomkatseid. 
Fotod: Sonett
LIITU UUDISKIRJAGA
Kõige värskemad uudised
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid