/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
24 aprill
2023

Uued lamba- ja kitsepiima jogurtid

Lamba- ja kitsepiimatooted on eriti populaarsed inimeste seas, kes ei talu lehmapiima. Kuid need on ka teretulnud vaheldus neile, kes otsivad erilist maitset.

Leeb Vitalsi lamba- ja kitsepiim koos kõigi selle eelistega on ettevõtte jaoks hinnaline kaup, mistõttu töötlevad nad ainult Austriast pärit kvaliteetset mahepiima ning tuginevad pikaajalistele suhetele oma tarnijatega, keda tunnevad ja usaldavad. Tule loe Biomarketi blogist lähemalt, millised jogurtid meie valikusse lisandusid.

Leeb Vital lamba- ja kitsepiima jogurtid.

100% öko ja looduslik.


Leeb Vitali ettevõte juhindub oma väärtustest.


Alates 1990. aastast on Leeb Vital tootnud parimaid ja uuenduslikumaid tooteid värskest Austria mahe lambapiimast ja mahe kitsepiimast. Ideaalne alternatiiv lehmapiima jogurtitele. Parim kvaliteet on nende lubadus, mida aitavad tagada ettevõtte ajalugu, kogemused ja uuendusmeelsus.

Leeb Vitali väärtused on:

 • Piirkondlik ja maalähedane
Ettevõtte juured pärinevad Kremstalist, Ülem-Austriast, mis on nende kaubamärgi identiteedi kujundaja ning kujundab nii pikaajalisi tarnijasuhteid kui ka toorainete ja valmistoodete kvaliteeti. Leeb Vitali tegutsemise põhimõtted: tooraine tuuakse nii lähedalt kui võimalik ja nii palju kui vaja. Kui ei ole võimalik kasutada kohalikke Austria tooraineid, näiteks päikese käes küpsenud mangod, siis hangitakse need toorained alati lisaks mahe standardile ka kõrgetele sotsiaalsetele standarditele vastavatest allikatest.

 • Öko ja jätkusuutlik
Mahepõllumajanduslik tootmine ja tooraine piirkondlikkus muudavad need tooted jätkusuutlikuks, sest piirkondlik mahetoode säästab ressursse, lühendab transporditeid ja säästab seeläbi heitkoguseid. Lisaks tõstetakse piirkondlikku lisandväärtust ja säilitatakse väärtuslikku maastikku.

Jätkusuutlik juhtimine tähendab ka suhete hoidmist kõigi asjaosalistega ja kõigi asjaosaliste heaolusse panustamist läbi ettevõtte tegevuste. Seetõttu tuginevad nad pikaajalistele suhetele ja töötajate täiendõppele.

 • Pragmaatiline ja lahendustele orienteeritud

Leeb Vitalis otsitakse alati kiiresti terviklikke lahendusi, mis rahuldavad kõiki asjaosalisi ja annavad oma panuse. Takistused ei ole ettevõtte jaoks probleemiks, vaid neid käsitletakse kui väljakutseid, millele nad rõõmsalt vastu astuvad. Sellised väljakutsed annavad ettevõttele hoopiski võimaluse näha uusi vaatenurki, töötada välja terviklikke lahendusi ja võimalust kasvada.

 • Uuenduslik ja loominguline
Leeb  Vitals jälgib olemasolevaid trende ja loomulikult rakendab neid ka oma ettevõttes vastavalt. Tänu ettevõtte "hands-on" mentaliteedile ja pühendunud töötajatele juurutatakse uusi tooteid alati olemasolevate vahenditega ja pööratakse suurt tähelepanu detailidele.

 • Uudishimulik ja julge
Pika ajalooga mahepiimatööstusena on Leeb Vitalsi jaoks on traditsioonid sama olulised kui ka edusammud tänapäeva ühiskonnas. Keskendutakse uutele aspektidele ja asjadele, mida varem pole olnud, ning seistakse pidevalt silmitsi oma toodete pideva täiustamisega. See nõuab korralikku uudishimu ja julgust.

Tuginedes ettevõtte olemasolevale oskusteabele, omandavad nad seega teadmisi uutes valdkondades, et uuendusi ellu viia. Selle tulemuseks on näiteks kitsepiimasarja üleviimine heinapiima kvaliteedile või vastupidav lamba- ja kitsepiim.

 • Autentsed ja ausad
Ettevõttena tegutsevad nad vastutustundlikult ja moto järgi "Ütleme, mida mõtleme, ja teeme seda, mida lubame!


Lamba- ja kitsepiimatooted on eriti populaarsed inimeste seas, kes ei talu lehmapiima. Kuid need on ka teretulnud vaheldus neile, kes otsivad erilist maitset. Leeb Vitalsi lamba- ja kitsepiim koos kõigi selle eelistega on ettevõtte jaoks hinnaline kaup, mistõttu töötlevad nad ainult Austriast pärit kvaliteetset mahepiima ning tuginevad pikaajalistele suhetele oma tarnijatega, keda tunnevad ja usaldavad.


Pühendumus jätkusuutlikkusele.


Piirkondliku mahetoote tootmine kaitseb keskkonda ja ressursse. Rohelise elektri kasutamise ja pakendite pideva täiustamisega suudetakse heitkoguseid veelgi vähendada. Samuti ei unusta ettevõte oma sotsiaalseid väärtusi, sest need on säästva arengu jaoks vähemalt sama olulised kui ökoloogilised väärtused.

Toodetud rohelise elektri ja soojusenergiaga.


Sellest, et Leeb Vitalsi tooted on mahepõllumajanduslikud ja piirkondlikud, neile aga ei piisa, sest see üksi ei muuda nende tooteid jätkusuutlikuks. Kasvuhoonegaaside heitkoguste edasiseks vähendamiseks töötavad nad oma tootmises eranditult rohelise elektriga ja hangivad vähese emissiooniga soojusenergiat. Ettevõtte protsessid, masinad ja tööseadmed on energiasäästlikud.


Pidev pakendite täiustamine.


Leeb Vitals on teadlik, et pakendamine on ökoloogiliselt problemaatiline ja kujutab endast suurt väljakutset meie keskkonnaprobleemide ületamisel. Nad on teadlikud, et neil on kohustus aidata kaasa pakendijäätmete vähendamisele. Kuna nad võtavad seda vastutust tõsiselt, saavad nad nüüd hakkama ilma plastkaanteta ja saavad vältida raiskamist. Lisaks vähendasid nad eelmisel aastal oma jogurtitopside kaalu ja nii on nad võimelised aastas säästmaa umbes 30 tonni plastikut.


Pikaajalised suhted ja sotsiaalne pühendumine.


Leeb Vitals on teadlik, et jätkusuutlikkus on midagi enamat kui ökoloogiline pühendumus. Kuna sotsiaalsed väärtused on neile vähemalt sama olulised kui ökoloogilised, on nende jaoks iseenesestmõistetav nii töötajate väärtustamine, paindlik tööaeg, õiglane tasu kui ka koolitus- ja täiendõppevõimalused. Samuti töötavad nad võrdsetel alustel kõigi välispartneritega, olgu siis klientide, tarnijate, meedia või ametiasutustega. Leeb Vitalsil on oma põllumeestega alati olnud pikaajalised suhted.


Lambapiima jogurtid.


Lambapiim üllatab sametise ja täidlase maitse ning kerge mandli aroomiga, lisaks on lambapiim kreemja konsistentsiga ja seda iseloomustab ka lihtne seeditavus. 

Lambapiim on loomulikult kergelt magus ja sobib seetõttu eriti hästi teede ja kohvide täiustamiseks. Kvaliteetne Leeb Vitali sarja lambapiim pärineb Austria lammastelt väikestest mahefarmidest. Piim kogutakse otse põllumeestelt ja töödeldakse samal päeval toodeteks. See hoiab piima eriti värske ja väärtuslikuna.

Biomarketi valikus nüüd need uued maitsed:
 • Lambapiimajogurt maitsestamata 400g, öko
 • Lambapiimajogurt mangoga 125 g, ökoKitsepiima jogurtid.Kitsepiima iseloomustab aromaatne, iseloomulik maitse. Lisaks on kitsepiim kõrgelt hinnatud kui ka lihtsasti seeditav alternatiiv lehmapiimale.

Kvaliteetne kitsepiim pärineb Austria kitsedelt ja on heinapiima kvaliteediga.
See tähendab, et loomi toidetakse värske muruga, maitsetaimed ja heinaga aastaringselt. Nagu lambapiim, kogutakse ka kitsepiim otse lähedal asuvatest Austria mahefarmidest ja töödeldakse samal päeval.

Biomarketi valikus nüüd need uued maitsed:
 • Kitsepiimajogurt Haymilk maitsestamata 400 g
 • Kitsepiimajogurt mangoga 125 g

Mis on heinapiim?

Heinakasvatus on kõige algelisem piimatootmise vorm. Heinalüpsiloomad toituvad suvel värskest rohust ja ürtidest ning talvel heinast. Heinapiima kvaliteedimärk garanteerib, et toodete valmistamisel kasutatakse ainult parimat piima, mis on valmistatud täielikult ilma fermenteeritud söötadeta.


Retseptisoovitus

Austriapärased ravioolid coleslaw salati ja jogurti kastmega.


Vaja läheb raviooli taina jaoks:
Raviooli täidiseks läheb vaja

200 g kohupiima
3 kartulit
pool sibulat
1 peotäis piparmünti
soola
jahvatatud muskaatpähkleid
200 g võid

Salati jaoks läheb vaja


Pool pead valget ja pool pead punast kapsast
1 porgand

Kastme jaoks läheb vaja
Valmistamine

 1. Ravioli taina jaoks sõtku kõik taina koostisosad läbi ja keera tainas toidukilesse ja lase sel 30 minutit seista.
 2. Valmista täidis: keeda kartulid ja seejärel koori need. Vajuta kartul kahvliga pudruks ja vormi ülejäänud raviooli täidise koostisosadega pallikesteks.
 3. Pane pott soolaga maitsestatud veega keema.
 4. Rulli tainas lahti ja lõika suurema klaasiga ringi tainast välja.
 5. Aseta raviooli täidisega pallike taina keskele, murra mõlemad taina otsat kokku ning kleebi taina otsad kinni vähese veega.
 6. Keeda ravioolid vees kuni valmimiseni.
 7. Seejärel lisa kuumale pannile võid ja prae ravioolid pannil küpseks.
 8. Salati jaoks haki mõlemad kapsapead peeneks ja ribasta porgand. 
 9. Pressi küüslauguküüned ning sega ülejäänud kastme koostisosadega. Sega juurde ka porgand ja kapsas.
 10. Head isu!

Retsept ja pilt pärinevad Leeb Vitalsi lehelt ja selle autor on Eva-Maria Bachler.
LIITU UUDISKIRJAGA
Kõige värskemad uudised
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid