/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
14 juuni

Juunikuu tervise- ja iluteemalised pakkumised

Suvel veedame rohkem aega õues, sööme värsket ja naudime stressivabamat elu. Et puhkuseaeg laabuks ladusalt ja energiat jätkuks, pakume sel kuul mitmeid toidulisandeid ja kosmeetikatooteid tervelt 15% soodsamalt (pakkumisele lisandub püsikliendisoodustus 7%). 
Tule uudistama, sest tutvumispakkumised kehtivad mitmetele uutele tulijatele! Nüüd leiab meie riiulitelt näiteks vegankondoomid ja terve rea raseerimistooteid.
14 juuni

Juunikuu parimad palad

Sel kuul leiad Biomarketitest laia valiku meie klientide suvelemmikuid tavapärasest kuni 20% soodsama hinnaga. Kampaaniatoodete hulgas on head ja paremat nobedaks ja mahedaks toiduvalmistamiseks, aga ka kiireks kõhutäiteks ja suveradadele kaasa haaramiseks. Teinekord on isu veidi maiustada - ka selleks puhuks on juunikuu kampaanias mitu ideed. Me ei ole unustanud ka pere kõige väiksemaid ja soovitame suveks mahekvaliteediga toitusid.
Kasuta võimalust!
08 mai

Spargliaeg on käes!

Tervisliku toidu nautijad teavad, et kui värske spargel müügil, on kevad tõesti käes. Roheline või valge, värvist hoolimata on see esimene kevadine delikatessköögivili, mille hooaeg on lühike ja defitsiit kerge tekkima.
08 mai

Ehe Itaalia köök

Itaalias öeldakse: “Me ei söö selleks et elada, me elame selleks et süüa.” Ajal, kui söömine ja toidu valmistamine võib kiiretel päevadel mõnevõrra tüütu vajaduse ja kohustusena tunduda, kõlab see värskendavalt ja inspireerivalt. 
07 mai

Lehekuu ilu- ja terviseuudised

Maikuu tervise- ja ilutoodete kampaaniasse oleme valinud terve rea talveväsimust peletavaid, aktiivsemat elustiili soodustavaid, immuunsust toetavaid ja kehakaalulangetuse püüdlusi abistavaid toidulisandeid ning kosmeetikat. Sel kuul tervitame oma riiulitel ja ühtlasi kampaania korras tutvumishinnaga uusi tulijaid meie loodusapteegi riiulitel. Tule tutvu uudiste ja vanade lemmikutega lähemalt, sest mais pakume tervere reale toodetele soodustust kuni 15%.
Arhiiv
liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again:
KIIDA TEENINDAJAT