/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
05 veebruar

Ilutoodete pakkumised veebruaris

Kosmeetikatoodete keskkonnasõbralike pakendite teema muutub üha aktuaalsemaks nii tootjate kui kasutajate jaoks. Meie riiulitelt leiad mitmeid brände, kes on võtnud teema südameasjaks ja küünlakuu pakkumiste hulgast leiad mitu innovatiivset lahendust. Raputame end lahti vanadest harjumustest ja proovime uut!
Nagu tavaks, lisandub kampaaniahindadele Biomarketi püsikliendi soodustus.
05 veebruar

Maitsvad ja tervislikud pakkumised veebruaris

Küünlakuul jagame inspiratsiooni toidutegijatele alatest taimeõlidest ja pudrumaterjalist kuni toekamate toidukordadeni. Kiika ka pakkumist maitseainetele! Unustanud pole me kohvi- ja teesõpru ning neid, kes võtaks meeleldi mõne magusa ampsu. Samuti on pakkumiste hulgas terve rida maitsvat ja mahedat Biomarketi kõige noorematele klientidele. Nagu ikka, kõikidele pakkumistele lisandub Biomarketi püsikliendi soodustus ja oleme tänulikud, kui jagad noppeid oma elustiilist sotsiaalmeedias #NiiTerveJaRõõmus.
01 veebruar

Loodusapteegi uudised ja pakkumised veebruaris

Et enesetunne oleks hea ja jaksu piisavalt, on teadupärast oluline jägida, et igapäevane toiduvalik kindlustaks meid vajaliku koguse vitamiinide, mineraalide, oomega-rasvhapete ja heade bakteritega. Kui elustiil ja igapäevased valikud tasakaalus olemist täielikult ei toeta, on tark võtta appi toidulisandid. Küünlakuul soovitame sisemist sära ja energiataset turgutavaid vahendeid, et talveväsimusest hoiduda ja rõõmuga valgemat aega oodata. Kampaaniapakkumistele lisandub Biomarketi püsikliendi soodustus.

05 jaanuar

Jaanuari parimad toidupakkumised

Jaanuari kampaania toob terve rea head ja paremat toiduvalmistamiseks ja tervislikeks vahepaladeks, et saaksid anda kõhule jõulukuu järel puhkust ja järgida uusaastalubadust toituda tervislikumalt ning mahedamalt. Kampaaniatoodete hulgast leiad toidu- ja joogipoolist nii suurtele kui väikestele mahetoodete austajatele. Nagu ikka, soodushindadele lisandub püsikliendi soodustus. 
05 jaanuar

Loodusapteegi jaanuarikuu pakkumised

Biomarketi loodusliku sisuga toidulisandite riiulid on Eesti ühed mahukamad. Jaanuaris kutsume avastama innovatiivseid ja märkimisväärselt tõhusaid pihustatavaid vitamiine ja mustköömne muljetavaldavalt laia kasutusspektrit nii sees- kui välispidiseks tarbimiseks mõeldud toodete näol. Pakume kõhubakterite tervislikku tasakaalu toetavaid probiootikume ja organismi puhastamist toetavaid toidulisandeid. 
Tervislikku aasta algust!
Arhiiv