/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
01 juuni

Juunis mitmed lemmiktooted veerandi võrra soodsamalt

Juunis pakume mitmeid juba lemmikuks saanud tooteid tavapärasest veerandi võrra soodsamalt. Otsid Sa kvaliteetset kohvi või taimseid piimasid, maiustusi või ihuhooldustooteid – viska pilk siia ja leia, mida vaja!
01 juuni

Kustuta janu!

Suur suvekuumus, rannarõõmud ja spordiüritused, metsamatkad ja aiatööd – kõik see turgutab meeli ja tõstab tuju kuni esimese januaistinguni. Kui aga kurk kuivama kipub, võtab mõte jahutavast janukustutajast võimust. Õige ka, nii annab keha Sulle märku, et Sa suvises tegutsemislustis teda kuivale ei jätaks. Juunis pakume Sulle mitmeid tõhusaid janukustutajaid 20% soodsamalt – tee oma valik ja kasta oma keha.

01 juuni

Salatile!

Suvi soosib salatitegu! Kes nopib oma salatikraami aiast, kes turuletilt, aga külmaks ei jäta see kirju köögiviljavalik küll kedagi. Retsepti pole vajagi, vaata vaid, mida loodus pakub, sega see kokku meelepäraste lisandite ning maitsva kastmega ning kerge kõhutäis ongi valmis! Juunis pakume Sulle kena valiku salatiõlisid ning muudkui suupärast, millega oma suvekööki täiendada, tervelt 20% soodsamalt.

01 juuni

Kookide kõrghetk on käes

Lõpupeod, aiapeod, grilliõhtud, sugulaste kokkutulekud ja sõprade kokkusaamised - katsu Sa koogita hakkama saada! Ühele priske biskviit, teisele mahlane marjakook - igaühele oma, aga päris ilma magusa ampsuta ei kujuta mõnusaid koosolemisi küll ette. Juunis pakume koogisõpradele Järvamaal asuva Raismikuoja mahetalu teraviljajahusid, Ida-Virumaalt Täkumetsa külast pärit RemedyWay tatrajahusid, Saksa šokolaadipere Vivani kuvertüüre ning muudkui küpsetamiseks vajalikku ning seda kõike 20% soodsamalt! 
02 mai

Biomarketi üheksas kauplus avab uksed 19. mail!

Biomarket kasvab! Peatselt avame juba üheksanda kaupluse, seekord siis põhjaliku uuenduskuuri läbinud Balti Jaama Turul. Loe edasi, mida põnevat uus pood pakkuma hakkab ning tule oma silmaga uudistama juba alates 19. maist. 
Arhiiv