/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
04 jaanuar

Inventuuride ajad Biomarketi kauplustes

Hea sõber! Uue aasta algus toob Biomarketi kauplustesse tavapärased inventuurid, mõned poed peavad selleks ajaks ka uksed sulgema. Inventuuride ajad leiad siit:
04 jaanuar

Heade harjumuste ABC 

Hea elu ei ole raketiteadus, tervislikud harjumused on tegelikult imelihtsad ja jõukohased igaühele, tarvis vaid need meelde tuletada ja oma argiellu sobitada. Biomarketi blogisse on aegade jooksul palju häid nõuandeid kogunenud, ehk kulub siit miski ka sulle uue aasta hakul marjaks ära. 
02 jaanuar

Tervisliku toitumise koolitused Biomarketis: Söö ennast terveks ja rõõmsaks!

Kas lubasid endale, et uuel aastal sööd tervislikumalt, targemini, paremini? Antud lubadus on pool võitu, pealehakkamine teine pool. Kui lubaduse täitmiseks aga teadmisi napib, tule Biomarketisse toidukoolitusele ning söö ennast terveks ja rõõmsaks! 
01 jaanuar

Tervelt ja rõõmsalt uude aastasse

Uusaastalubaduste jagamine nii endale kui teistele on igati inimlik. Argipäeva võimust võttes lubadustest läbi libisemine samuti. Kui lubasid enesele olla uuel aastal tervem ja rõõmsam, siis loe edasi, ehk saame sulle selles osas toeks olla. 
Kimbutavad sind lihaspinged, seedehäired või hoopis intiimsemad mured? Oled hädas mahaprobleemide või kehva immuunsüsteemiga? Kiusab sind pidev magusaisu või väsimus? Biomarketi loodusapteegis on mitmed loodustooted jaanuaris tervelt 20% soodsamad. 
01 jaanuar

Jaanuari parimad pakkumised

Kui aastalõpu pidustused möödas, saabub argipäev.  Sinu kätes on, kuidas sellesse suhtuda - kas halli ja igavasse või uude ja huvitavasse. Uue aasta alguses on igati hää aeg oma harjumustes inventuuri teha, vanad ja vastikud välja visata ning hääd ja asjalikud asemele harjutada. Näiteks alusta uut aastat tervisliku hommikusöögiga ning tee toit kaasa ka tööle.  Eelista kogusele kvaliteeti ja massikaubale mahedat. Liigu ja loe rohkem. Meie toetame sinu uusi algusi üheksas poes üle Eesti. 
Arhiiv