/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
06 august

Augustikuu ilu- ja tervisetoodete pakkumised

Lõikuskuu ilu- ja terviseteemaliste toodete kampaanialaualt leiad nii jõuvarusid turgutavat ja kõhtu paitavatat sissevõtmiseks kui ka suvepäikeses kõrbenud nahka ja juukseid taastavat. Lisaks  oleme kaasanud soodushinnaga toodete valikusse uudse koostise ja pakendiga deodorante ning hambapastasid. Nagu tavaks, on kampaaniatooted kuni 15% tavahinnast soodsamad ja pakkumisele lisandub püsikliendi soodustus. Kasuta võimalust!
06 august

Augustikuu parimad palad

Lõikuskuu toidukotti ja -korvi soovitame kampaaniahinnaga soolast ja magusat ning sobivat nii suurtele kui väikestele. Valisime välja meie klientide lemmikud jäätise- ja kohukesteriiulilt, aga ka mõned tutvustamist vajavad uued koostööpartnerid, näiteks Eestis röstitud kohvioad. Olgu toode, mis tahes, mahedad ja maitsvad on nad kõik. Unustanud pole me ka Biomarketi kõige nooremaid kliente ja nii leiad soodustusega 15% terve rea beebidele sobivaid toidukaupasid. 
15 juuli

Uudis! Primavera näo- ja kehahooldus

Eelkõige tõhusa ja laia tootevalikuga aroomteraapia sarja poolest tuntud Lõuna-Saksamaa juurtega Primavera on Biomarketite riiulitel olnud juba aastaid.  Nüüd on aeg tutvustada brändi näo- ja kehahooldustooteid. 
02 juuli

Juulikuu ilu- ja tervisetoodete pakkumised

Juulikuu sooduspakkumisse oleme kaasanud looduslikke toidulisandeid ja smuutisegusid, mis toetavad seedimist ja kehakaalu jälgimist ka siis, kui suverõõmud end vöökohal meenutama kipuvad. Samuti pakume sel kuul tavapärasest 15% soodsamalt valikut mahekvaliteediga dušitooteid ja nahale leebeid, kuid higilõhna kontrolli all hoidmise poolest tõhusaid deodorante, Primavera ja Dr. Hauschka näohooldust ning puhkuse- ja reisiperioodil nii mugavas pakendis väiketooteid, samuti raseerimistooteid. 

02 juuli

Juulikuu parimad palad

Suve haripunktis leiad Biomarketitest mitmeid meie klientide lemmiktooteid tavapärasest kuni 20% soodsama hinnaga. Kampaaniasse kaasasime sel korral mahedaid ja maitsvaid toiduaineid suurtele ja väikestele. Hea hinnaga on mitmed kõhu- ja figuurisõbralikud joogid ning proteiinirohked joogipulbrid spordisõpradele. Midagi magusat pakume ikka ka - olgu siis Pagar Võtaks! kuulus napoleonikook või LaMuu jäätis. Lisaks on sel kuul soodushinnaga Soneti keskkonna- ja nahasõbralikud nõudepesuvahendid. Kasuta võimalust!
Arhiiv