/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
06 juuli

Üheksas Biomarket avas uksed Balti jaama turul

Keset kena maikuud avas uksed uus Biomarketi kauplus, sedapuhku siis uuel ja uhkel Balti jaama turul. Meie üheksas pood on ühest küljest kui iga teinegi Biomarket - riiulid täis ehedat mahekraami toidukaubast looduskosmeetika ja tervisetoodeteni. Kui aga kohale tuled ja ringi vaatad, märkad ka sellist, mida teistest poodidest ei leia.

01 juuli

Need tooted on sulle juulis veerandi võrra soodsamad

Ka keset kuuma suvekuud leiad Biomarketist mitmeid lemmiktooteid tavapärasest tervelt veerandi võrra soodsama hinnaga. Seekordki oleme mõelnud tõhusate hommikusöökide ja kergete lõunaeinete peale, fookuses on kookos ning tagavaraks suveks sobivad hügieenitooted. 
01 juuli

Käed puhtaks tõhusalt ja meeliköitvalt

Kätepesu ei pea olema vaid möödaminnes korda saadetud tegevus. Soe vesi ja meeliköitvad lõhnad muudavad ka selle argise toimingu meeldejäävaks kogemuseks. Too kraanikausi äärele pudelike Soneti käteseepi ja see omakorda toob sind üha tagasi.  Mis teeb kätepesu Soneti seepidega aga nii eriliseks ja meeldejäävaks, saad teada, kui loed edasi meie blogist. 
01 juuli

Tee ise: suvesmuutid kookosveega

Oh seda marjaküllust, mis meid suvel metsas ja aias ahvatleb, oleks vaid jaksu neid kõiki noppida ja pärast ära süüa! Üks hää viis marjade manustamiseks on need smuutideks suristada, nii tarbid suvepäikesest pakatavaid ja vitamiinirohkeid marju rohkem kui niisama ükshaaval suhu pistes. Kui aga juba smuutikraami kokku panema hakkad, kalla vedelikuks vahelduse mõttes kookosvett. Miks? Loe edasi ja saa teada! 
01 juuli

Südasuvised salatid saavad täiendust Biomarketist

Suur suvi kogub alles hoogu, aga peenrad ja põllumaad rõkkavad juba rõõmust, sest ilmavana kastekann on saaki hoole ja armastusega kastnud. Nii vaatavadki juulikuus meile aiamaalt ja turulettidelt vastu rikkalik salatisaak, sületäied ürte ja korvide viisi köögivilju. 
Salatihooaja toetuseks jätkame ka juulis juba jaanikuul alanud salatikraami kampaaniat, kust leiad tavapärasest parema hinnaga nii erinevad õlid, seemned kui muu, mis salatisse hästi passib.  

Arhiiv