/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
08 november

Juustuspikker

Meie juusturiiulile on jõudnud peadpööritavalt põnev valik mahekvaliteediga juustusid. Lihtsamate ja igapäevasemate võileivajuustude kõrval võivad välismaised tegijad pea päris sassi ajada ja seepärast toome juustumaailma veidi selgust. 
01 november

Novembri ilu- ja tervisetoodete pakkumised

Sel kuul pöörame tähelepanu külmal ja pimedal aastaajal energiavarusid turgutavatele ning immuunsüsteemi ja stressiga toimetulemist toetavatele toidulisanditele, mis sobivad nii suurematele kui väiksematele pereliikmetele. Spetsiaalne pakkumine on meil meestele, sest lõpuks ometi on meie riiulitel terve rida sobilikke kosmeetikatooteid. Vahvaid pakkumisi on meie klientide suure lemmiku Dr. Hauschka valikust ja uue tulija Urtekrami sortimendist. Kampaaniahindadele lisandub püsikliendi soodustus.
01 november

Novembri parimad palad

Sel kuul oleme kaasanud kampaaniasse meie klientide suured lemmikud Saksa brändi Sonett keskonnasõbralike kodupuhastusvahendite riiulitelt, samuti terve rida soolast ja magusat toidukaupa nii suurtele kui väikestele. Maitsed on küll erinevad, aga üks on kindel - need on mahekvaliteediga tooted. Tule uudista ka Eesti mahetootjate kaupa alates kõhusõbralikest kombuchadest kuni itaaliapäraste juustude ja pähklivõideni! Kampaaniahindadele lisandub tavapäraselt püsikliendi soodustus.
23 oktoober

Pihusta terviseks!

Biomarketite riiulitel teevad ilma uudsed pihustatavad vitamiinid ja magneesiumitooted. Pole ka ime, sest pihustades Better You oi, kui maitsvaid vitamiine suhu, imenduvad need limaskesta kaudu otse vereringesse seedekulglat läbimata ja tänu sellele omastab organism neid suisa 95% ja tabletist kolm-neli korda kiiremini. Organismi toimimiseks väga vajalik mineraal magneesium omakorda jõuab meie rakkudeni kõige tõhusamalt just naha, mitte seedesüsteemi kaudu.
Arhiiv