/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
06 detsember

Klientide lemmikud detsembris 20% soodsamad

Sel kuul leiad me sooduspakkumiste hulgast kena valiku taimseid piimasid, kohvi ja teed. Jõulutunnet loovad glögid ja piparkoogid, päkapikkude kommikotti täidavad mahedad maiused.  



06 detsember

Kas koogilõhna juba tunned?

Kes meist ei armastaks kooki? Millist, see on juba järgmine küsimus. Kellele šokolaadist rõkkav, kellele pähklitest pungil, kellele õhuline-vahuline, kellele mahlakalt puuviljane. Üks koogisõber küsib gluteenivaba, teine aga otsast lõpuni veganit kooki.
Otsid Sa küpsetusšokolaadi, mandlijahu või hoopis agar-agarit ja viinakivi - Biomarketist leiad detsembris soodushinnaga koogimaterjali igale maitsele.
01 detsember

Võta talvel hoogu maha.  8 nippi, kuidas talvel tuju tõsta. 

Talv on maagiline aeg - puud on härmas, jõulutuled säravad ja piparkoogilõhna on igal pool. Mõnikord aga tunduvad külmad ja pimedad päevad pigem väsitavad, kui inspireerivad. Seega aasta kõige pimedamal ajal on eriti oluline enda eest hoolitseda, võttes endale lõõgastumiseks ja puhkamiseks aega, et kosutada end nii vaimselt kui ka füüsiliselt.   
06 november

Tassike teed?

"Kas sooviksid ühte seiklust kohe, või joome enne tassikese teed?" küsis Alice Imedemaalt kavalalt. Alice juba teadis, et tee jaoks on alati aega ja see teeb ka meele tulevaste seikluste jaoks hoopis rõõmsamaks.  

Tule avasta põnevaid Biomarketist põnevad teed, mis teevad meele rõõmsaks ja seest soojaks 15% soodsamalt.
Arhiiv