/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
16 aprill

Ema ja lapse tervise toetuseks

Tihti suunab meist paljude valikud ökotoodete poole just lapseootuse aeg. Ema ja lapse hea tervise alus on mitte ainult täisväärtuslik toit, vaid ka ihusõbralikud looduslikud kosmeetika- ja kodupuhastusvahendid. Seepärast oleme valinud oma tooteportfelli terve rea brände ja tooteid, mille tervislikkuses ja maheduses kahtlema ei pea.
Aprillikuu kampaaniast leiad terve rea lapseootuse ajaks sobivaid ning ema ja lapse tervist toetavaid tooteid tavapärasest 15% soodsama hinnaga.

13 aprill

Uus prantsuse mahešokolaadide sari    Saveurs & Nature

Saveurs & Nature mahešokolaadide sari pärineb Lääne-Prantsusmaal Nante linnas asuvast perefirmast. Kümme aastat tagasi alguse saanud hobist on tänaseks kasvanud laia sortimendiga šokolaadiäri, mis ei tee tootmismahtudest hoolimata kompromisse mahekvaliteediga koostisosade kasutamisel. Uudissari saabus vääriliselt - müügile on saabunud vahva ja oi, kui maitsev lihavõttešokolaadide kollektsioon!
09 aprill

Mahedad puu- ja köögiviljad on leidnud eestlaste toidulaual kindla koha!

Kes siis ei teaks, et hea tervise toetamiseks vajalik kogus puu- ja köögivilju on vähemalt 5 portsjonit päevas. Käsikäes tarbijate teadlikkuse kasvamisega ja üha paraneva toodete saadavusega on mahedate puu- ja köögiviljade tarbimine järjekindlalt suurenemas. Biomarketi lettidelt leiab nii teada-tuntud kodumaist kapsast-kartulit-porgandit, kui teinekord ka üsna eksootilisi välismaa vilju. Üks on kindel, need puu- ja köögiviljad on kontrollitud ja mahedad.
09 aprill

Et uni oleks kosutav

Tegusa päeva järel võib tunduda tõsise katsumusena vaigistada täiskäigul ruttavate mõtete virvarri ja kõhus kerivat pinget. Ebapiisavat ja kehva kvaliteediga und seostatakse terve rea terviseprobleemidega. Seepärast soovitame sel kuul mitmekülgset valikut tervislikku ja lõõgastavat, mis aitab magada end ilusaks ja rõõmsaks. Ja mis kõige parem, head und ja ilusaid hommikuid soodustavad tooted on sel kuul tavapärasest 15% soodsama hinnaga!

09 aprill

Aprillikuu parimad palad

Aprillis leiad Biomarketi kauplustest rikkaliku valiku meie klientide lemmiktooteid tavapärasest 20% soodsama hinnaga. Sel kuul pakume valikut hommikusöögilauale, küpsetamiseks ja kokkamiseks, aga ka maiustusi. Hinna- ja maitseüllatusi jätkub siin küllaga, kasuta võimalust!

Ja kui leiad meie kauplustest meelepärast ja sellest kodus rõõmu tunned, jaga seda lahkelt teistegagi kasutades #TervejaRõõmus teemaviidet.
Arhiiv
liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again:
KIIDA TEENINDAJAT