/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
30 september

Oktoobri ilu- ja tervisetoodete pakkumised

Sel kuul tutvustame mitut uudist nii tervise- kui iluvaldkonnast. Tule tee tutvust näiteks maitsvate veeslahustuvate ja suhu pihustatavate vitamiinide või uue Taani kosmeetikasarjaga. Sügisele vastu minnes leiab siit immuunsüsteemi turgutamiseks mitu soovitust nagu ka üha jahedamaks muutuva aja kaitsvaks nahahoolduseks.Kampaaniapakkumistele lisandub püsikliendi soodustus. Kasuta võimalust!
30 september

Oktoobri parimad palad

Sel kuul leiad Biomarketi kampaaniatoodete hulgast kohvi- ja teeuudiseid, samuti joogikõrvast maiustamist. Tervislike mahepalade pakkumises on tervislikud tooršokolaadid ja Maris Gildeni batoonid, milles on ühepalju põhjamaiseid marju ja luksuslikku Belgia šokolaadi. Nüüd on aeg täiendada meevarusid - sügishooaja lemmikut pakume sel kuul mitut sorti. Pere kõige väiksematele mõeldes panime kokku valiku maitsvatest püreedest ja snäkkidest. 
09 september

Septembri ilu- ja tervisetoodete pakkumised

Sügisekuu ilu- ja tervisetoodete kampaaniasse oleme valinud tooteid energiataseme turgutamiseks, samuti meie klientide suured lemmikud probiootikumide riiulilt. Samuti soovitame nii nahahooldustooteid kui ka toidulisandeid naha ja küünte tervise heaks, aga ka spetsiaalseid tooteid rasusele ja vistrikega kimpus nahale.
09 september

Septembri parimad palad

Tarkusekuu kampaaniasse oleme valinud söödavat ja joodavat nii kiireteks ampsudeks kui ka koduseks kokkamiseks. Maitsvaid ja täisväärtuslikke ökotoitusid soovitame sel kuul ka pere kõige väiksematele. Nagu tavaks, lisandub kampaaniahindadele püsikliendisoodustus. Nii teed tarku ja tervislikke valikuid rahakotisõbralikult!
Arhiiv