/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
06 november

Pea oma pühadepidu Biomarketi õdusas köögistuudios

Pühadeaeg ja selle juurde kuuluvad jõulupeod on kohe-kohe ukse ees. Mis oleks, kui seekord teeks teisiti ja sisustaks õhtu sõprade või kolleegide seltsis ühtviisi maitsvalt ja kasulikult?
01 november

Need klientide lemmiktooted on novembris 25% soodsamad

November ei suuda kunagi otsustada, kas olla sügis või saada talveks, kõikudes krõbedate hommikute ja vihmaste õhtute vahet. Meil Biomarketis on aga novembrikuuks kõik olulised otsused juba tehtud. Saagu kvaliteetset kohvi ja tervislikku teed, korralikku kõhutäidet ja eksootilist vaheldust, särtsakaid vürtse ning tervislikke vahepalasid, küpsist ja kommi muidugi ka ning seda kõike tavahinnast veerandi võrra soodsamalt!
Need kaubad leiad Biomarketist novembris 25% parema hinnaga: 
01 november

Talvele vastu tervelt ja rõõmsalt

Öeldakse, et ei ole kehva ilma, vaid on vale riietus. Meie Biomarketis arvame veel, et ei ole kehva aastaaega, kui on tugev tervis ja reibas meel. 
Astu algavale talvele vastu tugeva immuunsüsteemi ja vitamiinidest tulvil organismiga, nii tunned talvest kindla peale rohkem rõõmu! Biomarketist leiad novembris rikkaliku valiku tervist toetavaid tooteid, mis aitavad Sul talvele vapralt vastu astuda ja seda kõike 15% tavahinnast soodsamalt. 

01 november

Lõbusat lugemist teetassi kõrvale

Aastatuhandeid tuntud tee on üle ilma niisama eriilmeline kui rahvad, kes seda armastavad, tema arengulugu on aga teist niisama kirju kui tee valik esinduslikes teepoodides. Siit leiad lõbusat lugemist teetassikese kõrvale.

01 november

Tassike teed teeb sügisõhtud soojemaks

Üha jahedamad ilmad ja hämaramad päevad saavad tuge kannutäiest soojendavast ja lohutavast teest. Olgu see siis valge, roheline või must, taimetee või vürtsitee, ergutava, rahustava või hoopis raviva toimega – teemaailma mitmekesisest valikust leiab igaüks oma lemmiku. 
Novembris pakumegi Sulle mitmeid maitsvaid teesid tervelt 20% soodsama hinnaga, nii et astu läbi ja leia oma lemmik!

Arhiiv