/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
09 august

Ülemiste Biomarket ajutiselt suletud


Ülemiste keskus kasvab veelgi suuremaks ja seoses Ülemise keskuse remondi- ja laiendustöödega sulgeb Ülemiste Biomarket 9. augustil ajutiselt uksed.Kuna head asjad võtavad aega ja ümberehitus on päris suur, siis avame kaupluse, mis on parem kui varem, järgmisel suvel.

Vabandame siiralt võimalike ebamugavuste pärast ning remondi ajal ootame sind külla teistesse kauplustesse. Leia enda lähim kauplus siit
31 juuli

Siit leiad augustikuu kõik sooduspakkumised

Augustis pakume sõbraliku hinnaga tooteid hammaste ja naiste tervise heaks. Lisaks palju sooduspakkumisi meie kliendilemmikutele. Pista head asjad korvi! 
31 juuli

Klientide lemmikud nüüd -20% soodsamad

Kuumus on meid vist juba praeguseks küllalt väsitanud ja augustis on õige hetk aeg maha võtta, enne kui septembri töökeeris meid enda alla matab.  Sellel kuul pakume teile hea hinnaga mahedat kohviuba mõnusa hommikukohvi tegemiseks.  Hommikuse kohvi kõrvale on meil teile krõbedat toortatramüslit, mis käib imeliselt paaris koos mandlipiimaga. 
Me ei ole unustanud ka väikesid ilmakodanikke, kes koos hommikusööki nautida tahavad. Ka neile on toitvad beebipüreed rahakotisõbraliku hinnaga. 
Kiireks vahepalaks on meil pakkuda erinevaid puuviljabatoone ja kombuchat.  Õhtuseks maiustamiseks aga leiad meie külmikust soodushinnaga Lamuu vanilje- ja kohvijäätist ning heaks uneks Clipperi õhtuteed. 
 
30 juuli

Terve ja särava naeratuse heaks

Isegi, kui teised kadestavad ja kiidavad su kena naeratust, on oluline teha iga päev õigeid samme, et selle eest hoolitseda ja vältida probleeme - nii jääb särav ja terve naeratus sind kaunistama terveks eluks.
Augustis leiad Biomarketist soodushinnaga suure valiku kvaliteetseid suuhooldustooteid, et julgeksid alati naeratada. 
16 juuli

Õrn pai naise tervisele

Naiseks olemine on privileeg. Naised on müstilised olevused, kes on ühel päeval leebed ja hellitavad nagu jõevesi ja mõnel teisel päeval naised jällegi tuhisevad ringi nagu keeristorm. Kogu selle tormi keskel on ennast kerge ära unustada . Sa suudad anda teistele armastust ja hoolt ainult siis, kui armastad iseennast nii seest kui väljast. Biomarket tuleb sulle appi ja suve viimasel kuul on sooduspakkumisi just Teile, armsad naised.


Arhiiv