/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
06 veebruar

Turgutus tervisele

Kuigi talve jõud ei paista veel raugevat, kipuvad mõtted siiski rändama varsti tulevale kevadele. Selleks, et keha kevadeks poleks talvest täitsa ära kurnatud, tasub kevadväsimuse ennetamisele mõtlema hakata juba nüüd.  
Enda keha ja tervise turgutamiseks vajalikku leiad meil sellelel kuul 15% soodsamalt kui muidu. 
06 veebruar

Säravad juuksed ja terved küüned isegi talvel

Sulle võib talv ju meeltmööda olla, aga Su juuksed ei pruugi sellega nõustuda. Kui suvel teeb juustele liiga ere päikesepaiste ning soolane merevesi, siis talvel mõjutab neid kõige enam kuiva toaõhu ja külma talveilma pidev vaheldumine. Juukseid räsivad ühtviisi nii kuiv ja soe keskküte kui pakaseline ilm. Niisamuti on me talvine toidulaud muude aastaaegadega võrreldes veidi kasinam, andes mineraalainete ja vitamiinide osas tunda ka juuste, küünte ja naha heaolus.
06 veebruar

Pesu puhtaks. Loomulikult!

Mäletan lapsepõlvest, et maailma parim tunne oli see, kui päeval pesi ema voodipesud ära, ning õhtul peale saunas käiku sai puhaste ja värskete linade vahele pugeda. Uni oli tuhat korda magusam ja oi kui mõnus oli olla. Ühel hetkel hakkas rikkuma rõõmu vaid sügelus nahal, mida tekitasid pesupehmendajates ja pesupulbris sisalduvad lõhna- ja värvained, ning tensiidid. 
Biomarketis on aga sel kuul Soneti ihu- ja loodussõbralikud pesuvahendid 15% soodsamad, et saaksid puhaste linade vahele hüpata, ilma nahalöövet kartmata. 
09 jaanuar

Klientide lemmikud jaanuaris

Kõik Lamuu jäätise sõbrad- nüüd on teie kord! Jaanuaris on karamelli-meresoola, pistaatsia, maasika-kohupiima ja tumeda šokolaadi jäätis soodukaga. Mitte, et me Sinu uusaasta dieeti šaboteerida tahaks, aga mingi rõõm peab ju ka ikka olema.  

Jaanuaris saad hea hinnaga koju varuda ka kohvi, kookos- ja oliiviõli, maapähklivõid ja hommikusöögiks toortatramüslit ja rukkihelbeid. 

Täpsemalt näed soodustooteid ja hindu SIIT! 

Pea meeles! Poest ostes lisandub veel ka 7% kliendikaardisoodustust. 
Arhiiv