Kontakt

Võta julgesti ühendust!
OÜ Biomarket
Peetri 11, Tallinn 10415
(Noblessneri kvartal)
Telefon +372 661 0696 
Kontoris toimetame E-R 9-16.

Büroojuht
Piret Bergert
Telefon  +372 661 0696
E-post piret.bergert@biomarket.ee

Tegevjuht 
Priit Mikelsaar 
Telefon +372 56 479 378 

Ärijuht
Lembe Orgus
Telefon +3725011309
E-post lembe.orgus@biomarket.ee

Kaubandus- ja arendusjuht
Kadri Aguraiuja
Telefon  +3725272702
E-post  kadri.aguraiuja@biomarket.ee

Personalijuht
Pille-Riin Pillav
Telefon +37256802600
E-post pille-riin.pillav@biomarket.ee 

Äriprotsesside spetsialist
Emily Veskus
Telefon +372 661 0695
E-post emily.veskus@biomarket.ee

Hulgimüük
Terje Klemmer
Telefon +372 52 22 568
E-post terje.klemmer@biomarket.ee
Toidukaupade ostujuht
Kadri Priimets
Telefon +372 661 0901

Maiustused, küpsised, pähklid, näksid, kuivained (jahud, pastad, riisid jt), maitseained, kastmed ja moosid, liha- ja kalatooted, munad, alkoholivabad joogid, kange alkohol, lahja alkohol, esmatarbekaubad.

Toidukaupade ostujuht
Kadri Valge
Telefon  +372 661 0695
E-post kadri.valge@biomarket.ee 

Puu- ja köögivili, piimatooted, juustud, rasvad (võid, margariinid, õlid), leib, sai, pagaritooted, kondiitritooted, valmistoidud, kohv ja kakao, tee, beebitoit, sügavkülmatooted, jäätised.

Raamatupidamine
Egle Jaaska
Telefon +372 661 0695

Dr. Hauschka brändijuht Baltikumis
Ireen Reilandt
Tel +372 511 9203
E-post ireen.reilandt@drhauschka.ee

Biomarketi ilu- ja tervisetuba
Kosmeetik Margit Järva
T ja N kell 12-20
Tel +372 58 552 832 

liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again:
KIIDA TEENINDAJAT