Kristiine keskus

Kristiine Keskus,  Endla 45
Avatud:
E-L 10-21, P 10-19
Biomarketi e-pood: pood.biomarket.ee
Asukoht:
Kristiine Keskus,  Endla 45,  Tallinn 10615
Telefon: 503 1756
E-post:[email protected]


Avasime Kristiine Keskuses asuva Biomarketi kaupluse 21. juunil 2021.  Asume Kristiine Keskuse esimesel korrusel, Prisma Peremarketi vastas.

Biomarketi Kristiine keskuse kauplus on meie esimene kauplus, kus sa võid näha Biomarketi uut logo. Biomarketi kauplus Kristiine keskus on meie esimene kauplus, kus sul on võimalik oma ostude eest tasuda ainult iseteeninduskassades. Sinu kiiremaks ostlemiseks oleme üles seadnud 3 kassat. Sul on võimalik valida kas sa soovid tasuda kaardiga või sularahas. Meie kliendid saavad kindlasti ka püsikliendisoodustust.

Kauplusest leiad sa märkimisväärse valiku toidukaupu: mahemaiustused, valik tooteid toiduvalmistamiseks ja -maitsestamiseks. Valikust leiad ka taimseid jooke, mahlasid, limonaade ja veine. Sügavkülmikus on suur valik La Muu jäätiseid, sügavkülmutatud juurvilju ja marju. Meie külmikutest leiad mahepiimatooteid, erinevad juustusordid, lihavabad tooted ja kala. Kaalukaupade hulgast leiad endale vajalikud tooted nii toidu valmistamiseks kui ka tervislikuks vahepalaks. Ka külmutatud marju on sul võimalik lahtiselt kaasa osta.  Kauplusest leiad sa mahekvaliteediga värsked puu- ja juurviljad.

Kaupluse valikust leiad sa ka loodussõbraliku kodupuhastusbrändi Sonett. Sul on võimalus osta Soneti tooteid ka oma pakendisse. Kui pakend ununes koju, siis saad sa selle võtta meie Pakendipesast. Oma puhtaks pestud taara võid loomulikult tuua meie Pakendipessa uuele ringile!

Meie kaupluse valikus on ka märkimisväärne valik loodusapteegitooteid, väetoite, hügieenitooteid, valik aroomiteraapiatooteid Primaveralt ja loomulikult on kaupluses Dr. Hauschka eriväljapanek.

Oleme avatud iga päev. Oled oodatud meile külla!


Heli Sööt

Kristiine Keskuse Biomarketi juhataja

[email protected]
Telefon: 503 1756
LIITU UUDISKIRJAGA
Kõige värskemad uudised
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid
PANE TÄHELE!

Solaris Biomarket on suletud!  Alates 28.05. on Solarisele lähim Biomarket 350 meetri kaugusel Kaubamaja B-hoone alumisel korrusel.
Liikumisväljakutse auhinnad on loositud!