Kui sa pole kriipsunägu siis naerata veel laiemini, sest sina oled just see, keda me otsime!

Kui oled maagiliselt vahva ükssarvik, sinuga on lust suhelda ning kuulud selle 10% rõõmsate hulka, kes tahavad ka seda rõõmu teistega jagada ning sulle läheb korda enda ja end ümbritsevate inimeste tervis siis sobiksid ideaalselt Biomarketi klienditeenindajaks! Tuled kampa?

Meil on sulle varuks palju asjalikke koolitusi alates mahedast toidukaubast, loodusapteegist, -kosmeetikast kuni teeninduskoolitusteni välja. Ikka selleks, et saaksid uute teadmistega hiilata ja osata klientidele hüva nõu anda.

Milline on sinu tüüpiline tööpäev klienditeenindajana?
  • pakud rõõmu meie klientidele neid märgates ja abistades nii kassas kui müügsaalis;
  • toimetad meie põnevate ökokaupadega aidates luua aktraktiivset müügikeskkonda;
  • aitad luua mõnusa atmosfääri heades suhetes oma tiimikaaslastega.

Sinu töö Biomarketis toimub graafiku alusel sõltuvalt kaupluse lahtiolekuajast. Pakume ka paindlikku võimalust teha tööd kooli kõrvalt ja osakoormusega.

Hetkel otsime:

  • täiskoormusega teenindajat erinevatesse Biomarketi kauplustesse Tallinnas - kui armastad lisaks teenindamisele ka liikumist ning vaheldusrikkust, siis see töökoht võiks olla just Sulle! Kandideeri ja saada enda cv aadressil cv@biomarket.ee.

Vaata, kuidas kirjeldavad klienditeenindaja ja kaubapaigutaja tööd Biomarketi töötajad Merelle ja Lisette. Video sündis meeldivas koostöös Karjäärileht.ee-ga.

liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again: