/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
31 august
2021

Sügisene organismi puhastus

Meie organism saab tavaliselt väga hästi hakkama enda puhastamisega. See aga eeldab, et organism on tugev ja terve. Meie elutempo on vahel nii kiire, et me ei jõua pöörata tähelepanu oma toitumisele ja liikumisele.

Läbi toidu jõuavad meie organismi mitte vajalikud ained. Samuti jõuavad meie organismi erinevad ained kreemidest, parfüümidest ja keskkonnast. See kõik väsitab meie keha. Sellisel juhul saad sa endale pakkuda toetust, et puhastada oma keha erinevatest mitte vajalikest ainetest. 

Nüüd ongi hea aeg üks sügisene puhastuskuur ette võtta.  Oleme sinu jaoks välja valinud parimad pakkumised organismi puhastuse toetamiseks.
Tavaliselt keha annab meile märku, et vajab muutust ja toetust. Aga kas me saame sellest kohe aru? Sinu abistamiseks toon välja mõned sümptomid, mis võivad viidata vajadusele, et su keha võib vajada abi puhastumisel:

1) Suur väsimus, jõuetus, uimane olek.
2) Häiritud uni.
3) Allergilised nähud- aevastused, köhatamised, sügelus, kihelus.
4) Meeleoluhäired.
5) Seedehäired- kõhulahtisus, gaasid, puhitused, krambid soolestikus.
6) Higistamishood.
7) Erinevad isud- magusaisu.
8) Värske õhu vajadus.
9) Pidevad haigestumised.

Kas need sümptomid on sulle tuttavad? Kui jah, siis ära muretse, sa saad enda jaoks väga palju ära teha kohe täna. Näiteks saad sa alustada muutes oma toiduvalikut. Loobu liigselt töödeldud toidust ja söö tasakaalustatult. Söö rohkem taimset toitu. Taimetoit on end tõestanud kui keha tasakaalustaja ja aitab sul erinevaid aineid organismist välja viia. Kindlasti aitab sind ka tee joomine, sest tee sees on just sellised taimed, mis soodustavad seedimist. Lisaks toiduvalikule saad sa pakkuda oma kehale isepuhastusvõime toetuseks erinevaid looduslikke abivahendeid. Neid saad sa segada oma smuuti sisse või võtta toidulisandina.

Need lihtsad muudatused toovad su ellu muutuse juba mõne päevaga. Su näonahk särab rohkem, küüned muutuvad tugevamaks ja juuksed säravamaks. Ja mis kõige olulisem, su tuju on ka parem. Anna oma kehal võimalus, et sa saaksid särada just sellisena nagu sa oled!


Organismi puhastumist toetavad toiduained


Pajumäe ghee ehk võiõli on valmistatud Pajumäe talu mahevõist. Võid kuumutatakse 5 tundi, selle aja jooksul aurab või seest vesi ära ja või valguline osa vajub põhja, alles jääb puhas piimarasv ehk ghee. Gheega on väga hea praadida, sest sellest ei tule suitsu. See on laktoosivaba ja sobib ka näiteks paleodieedi jälgijatele. Indias on ghee väga tuntud toiduaine, seal tarvitatakse seda nii toidu sees kui ka määritakse endale peale, kuna sellel olevat tervendav mõju.

*
Pajumäe maheghee, 300 g soodushind septembris 11,39€ (tavahind 13,40€)
* Biona siidriäädikas (filtreerimata), 500ml soodushind septembris 3,74€ (tavahind 4,40€)
* Tammejuure Mahetalu kooritud kanepiseemned soodushind septembris 5,87€ (tavahind 6,90€)

Organismi puhastumist toetavad toidulisandid


Kui tunned, et kõik ärritab, väsimus ja loidus on pidevad kaaslased, mõttetöö ei suju ja uni ei ole kosutav või et näonahal annavad endast märku vistrikud ja harjumatu tundlikkus, imelikud isud kimbutavad, kõht on kinni ja keha justkui ei tööta korralikult, annab organism märku, et on aeg peale suve üks organismi puhastuskuur läbi teha, et jõuda tagasi tavarutiini ja minna talvele vastu.

Et end sügisele, reipusele ja kergusele häälestada, on nüüd tark organismi loomulikke puhastumisprotsesse looduslikul moel toetada. Mitmekülgse toimega taimsed toidulisandid ei jäta maksa kõrval tähelepanuta ka teisi olulisi eritusorganeid: neerusid ja nahka ning soolestikku.


Praegu on hea aeg mitte ainult üldiseks keha puhastamiseks, vaid ka parasiitidevastase kuuri tegemiseks. Ecosh Para-Herb sisaldab 8 enimtuntud mõrumaitselist taime (musta pähkli lehed, kollane emajuur, koirohi, harilik köömen, nelgipuu viljad, kassiküüs, soolikarohi) ja kukeseent. Para-Herbi toimet toetab kiudaineterikas soolepuhastusvahend kõrbe-teelehe seemnekestade pulbrist. Soolepuhastus Detox pulbrist valmistatud jook aitab väljutada soolestikust nii jääkaineid kui parasiite.

Oluline osa on ka probiootikumidel. Mikrobioom ehk soolestikubakterite kooslus on tänapäeval populaarne, aga samavõrra keeruline teema - mida ja miks peaks mikrobioomi heaks tegema? Täiskasvanud inimese soolestikus on tavaliselt 1,5-2 kg baktereid - see on tohutu ökosüsteem, milles on nii häid kui halbu baktereid. Oluline on meie kõhus toimuv seepärast, et näiteks on arvatavalt umbes 70-80% meie imuunsusest peidus just siin, samuti võivad soolestikubakterid mõjutada tervet rida haigusi aga ka meie kehakaalu, tuju ja käitumist. Seepärast nimetatakse soolestikku mõnikord ka meie teiseks ajuks.

Töödeldud toit koos vähese liikumise ja stressiga võib soolestiku mikrofloora hõlpsalt tasakaalust välja viia. Märkad seda seedeprobleemide (kõhukinnisus või -lahtisus, gaasid, puhitus jne.) kaudu. Headele bakteritele saad anda hoogu hapendatud toitude ja jookidega, samuti kuidaineterohke taimse toidu abiga. Samuti tulevad appi probiootilised toidulisandid.

* Biolatte Original, 110 kapslit/55 g soodushind septembris 32,31€ (tavahind 35,90€)
* Biolatte Original-L, pulber 60 g soodushind septembris 24,57€ (tavahind 27,30€)
* Biolatte Original, 60 kapslit/30 g soodushind septembris 22,68€ (tavahind 25,20€)
* Biolatte Boulardii, 110 kapslit/55 g  soodushind septembris 38,78€ (tavahind 43,05€)
* Biolatte Subtilis, 60 kapslit/30g soodushind septembris 26,46€ (tavahind 29,40€)
* Biolatte Superzym 60 kapslit/30g soodushind septembris 22,41€ (tavahind 24,90€)
* Biolatte Havitall pulber, 250 g soodushind septembris 28,71€ (tavahind 31,90€)
* Biolatte Hiivax, 110 kapslit soodushind septembris 28,35€ (tavahind 31,50€)
* KIKI Health aluseline segu, 250 g soodushind septembris 23,71€ (tavahind 27,90€)
* KIKI Health vedel klorofüll, 125 ml soodushind septembris 13,83€ (tavahind 15,90€)
* Ecosh Life võilille juure ekstrakt 90 kapslit, 45 g  soodushind septembris 16,57€ (tavahind 19,50€)
* Ecosh Life Detox soolepuhastus, 260 g soodushind septembris 20,23€ (tavahind 23,80€) - saadaval ainult kauplustes
* Ecosh Life Para-Herb, 120 kapslit soodushind septembris 22,86€ (tavahind 26,90€)
* Ecosh Life kehapuhastus Detox, 500 g soodushind septembris 44,97€ (tavahind 52,90€)
* Green Origins klorella ja spirulina, 180 tabletti soodushind septembris 10,46€ (tavahind 12,30€)


Organismi puhastumist toetavad joogid

* The Bridge kookosemaitseline riisijook, 1L soodushind septembris 2,67€ (tavahind 3,14€)
* The Bridge mandlijook, 1L soodushind septembris 3,69€ (tavahind 4,34€)
* Donat looduslik mineraalvesi1 L soodushind septembris 2,63€ (tavahind 3,1€)

Organismi puhastumist toetavad teed

Teed, mis aitavad kaasa su keha loomulikule puhastumisele sisaldavad ökoloogiliselt kasvatatud taimi ja vürtse. Maheda maitsega aprillikuu kampaania teede valik on siin:

*
Royal Green puhastuse tee 16 pakki soodushind septembris 3,82€ (tavahind 4,49€)  
* Energia talu organismi puhastav tee-ÖKO 20g soodushind septembris 2,54€ (tavahind 2,99€)
* Yogi Puhastav tee, 17 pakki soodushind septembris 3,83€ (tavahind 4,5€)
liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again:
UUDIS!

Uudsed ja maitsvad Yourzooki toidu-lisandid