/photos/bg_blog.jpg

Blogi

Uued tooted, sooduspakkumised, kauplustes toimuv ja nõuanded
02 aprill
2021

Parimad puhasta organismi pakkumised aprillis

Meie organism saab tavaliselt väga hästi hakkama enda puhastamisega. See aga eeldab, et organism on tugev ja terve. Meie elutempo on vahel nii kiire, et me ei jõua pöörata tähelepanu oma toitumisele ja liikumisele. Läbi toidu jõuavad meie organismi mitte vajalikud ained. Samuti jõuavad meie organismi erinevad ained kreemidest, parfüümidest ja keskkonnast. See kõik väsitab meie keha. Sellisel juhul saad sa endale pakkuda toetust, et puhastada oma keha erinevatest mitte vajalikest ainetest. Sinu jaoks oleme valinud parimad pakkumised organismi puhastuse toetamiseks.
Toiduained

Idandid annavad vitamiine, kiudaineid ja nad maitsevad nii värselt. Lisaks värskele maitsele on idandamine ka keskkonnasõbralik.  Oled kunagi proovinud idandamist? Kui ei ole, siis hetkel on sul selleks hea võimalus, sest meil on mungoad aprillis soodushinnaga!

* Bavicchi mungoad idandamiseks 700g
soodushind aprillis 11,56 € (tavahind 13,60 €)
 
Kuidas see idandamine siis täpselt ikka käib? 
Leota ubasid 8-10 tundi. Loputa oad rohke veega, seejärel aseta need idandamisnõusse vastavalt selle juhendile. Jälgi, et oad oleksid idandamisnõus ühtlaselt jaotunud. Kasta 2-3 korda päevas kuni idude sobivasse pikkusesse jõudmiseni. Orienteeruv valmimisaeg: 3-4 päeva. Peale idude valmimist võib neid hoida külmikus 2-3 päeva. Enne söömist loputa idusid sarnaselt nagu peseksid salatit. Säilita kuivas ja jahedas kohas.


* Pajumäe maheghee 300 g soodushind aprillis 11,39 € (tavahind 13,40 €)

Pajumäe ghee ehk võiõli on valmistatud Pajumäe talu mahevõist. Võid kuumutatakse 5 tundi, selle aja jooksul aurab või seest vesi ära ja või valguline osa vajub põhja, alles jääb puhas piimarasv ehk ghee. Gheega on väga hea praadida, sest sellest ei tule suitsu. See on laktoosivaba ja sobib ka näiteks paleodieedi jälgijatele. Indias on ghee väga tuntud toiduaine, seal tarvitatakse seda nii toidu sees kui ka määritakse endale peale, kuna sellel olevat tervendav mõju.

Teed


Teed, mis aitavad kaasa su keha loomulikule puhastumisele sisaldavad ökoloogiliselt kasvatatud taimi ja vürtse. Maheda maitsega aprillikuu kampaania teede valik on siin:

* Yogi Tea puhastav tee 17 pakki
soodushind aprillis 3,83 € (tavahind 4,50 €)
* Cupper puhastav tee 20 pakki soodushind aprillis 2,93 € (tavahind 3,45 €)
* Royal Green puhastuse tee 16 pakki soodushind aprillis 3,82 € (tavahind 4,49 €)

Joogid

* Isola Riisijook kookosega 1L soodushind aprillis 2,34 € (tavahind 2,75 €)
* The Bridge kaerajook 1L soodushind aprillis 2,81 € (tavahind 3,30 €)
* The Bridge gluteenivaba mahe riisijook 1L soodushind aprillis 2,68 € (tavahind 3,15 €)

Smuutisegud

Smuutisegud
sisaldavad mitmeid erinevaid supertoiduained, mis pakuvad tõhusat lisa tänapäeva inimestele, kelle igapäevamenüüs pole regulaarselt piisavas koguses tasakaalustatud ja mitmekesist toitu. Lisaks on neid lihtne kasuta. Valmistad oma lemmik smuuti, lisad segu sinna hulka ja tabid. See on imelihtne! Sama võid teha oma lemmik mahlaga.

* Naturya ökoloogiline kurkumi-maka-luukumi-vürtside segu 250g soodushind aprillis 16 € (tavahind 19,80 €)

Me vajame valku rakkude kasvamiseks ja uuendamiseks. Valku on vaja vere ringlemiseks, naha uuenemiseks, lihaste taastamiseks ning tugevate luude säilitamiseks. Kui sa tarbid valku juba hommikusöögi ajal saad päevaks vajaliku energia ja valk hoiab su isud kontrolli all. Kui sinu eesmärk on langetada kaalu, siis soovitatakse süüa rohkem valku- sööd vähem aga ei tunne nälga. Ka peale trenni vajab keha valku, et kiirendaad taastumist.

Meil on sulle välja pakkuda taimseid valke sisaldavad smuutisegud. Miks just taimsed valgud? Sest taimne valk on uuringute kohaselt kehale kasulikum kui loomne valk. Taimne valk sisaldab tervislikke süsivesikuid, kiudaineid, vitamiine ja mineraale.

* Boost Yourself Healthy Weight Täiskõhuproteein Shake Tropica 300g
 soodushind aprillis 14,54 € (tavahind 17,10 €). Troopilise mango ja maasika maitseline taimne proteiinisegu. Ühest pakist jagub 20 portsjoniks.
Kasutamine: lisa 1 spl oma mahla või valmis smuuti sisse.


* Boost Yourself Healthy Weight Täiskõhuproteein Shake Mustsõstra 300g
 soodushind aprillis 14,54 € (tavahind 17,10 €). Eestimaise musta sõstra maitseline taimne proteiinisegu.  Ühest pakist jagub 20 portsjoniks.
Kasutamine: lisa 1 spl oma mahla või valmis smuuti sisse.


Toidulisandid

Kui tunned, et kõik ärritab, väsimus ja loidus on pidevad kaaslased, mõttetöö ei suju ja uni ei ole kosutav või et näonahal annavad endast märku vistrikud ja harjumatu tundlikkus, imelikud isud kimbutavad, kõht on kinni ja keha justkui ei tööta korralikult, annab organism märku, et on aeg talve jooksul kogutud vammusest vabaneda. Et end kevadele, reipusele ja kergusele häälestada, on nüüd tark organismi loomulikke puhastumisprotsesse looduslikul moel toetada. Kevade maitse on mõru ja just sellise maitsega organismipuhastustaimed mõjutavad meie eritusorganite peategeleast, maksa, tootma rohkem sappi ja tõhusamalt verd puhastama. Mitmekülgse toimega taimsed toidulisandid ei jäta maksa kõrval tähelepanuta ka teisi olulisi eritusorganeid: neerusid ja nahka ning soolestikku.

* Natures Aid Ultimate Superfoods kompleks 60 kapslit  soodushind aprillis 16,57 € (tavahind 19,50 €)
* Royal Green kurkumi kompleks öko, 60 kapslit soodushind aprillis 19,13 € (tavahind 22,50 €)
* Ecosh Life kehapuhastus Detox 500g soodushind aprillis 44,97 € (tavahind 52,90 €)
* Ecosh Life Detox soolepuhastus, 260g soodushind aprillis 20,23 € (tavahind 23,80 €)
* Fushi Detoxipure, 60 kapslit soodushind aprillis 13,52 € (tavahind 15,90 €)
* Natures Aid Trim-It 120 kapslit soodushind aprillis 11,05 € (tavahind 13 €)

Kevad on hea aeg mitte ainult üldiseks keha puhastamiseks, vaid ka parasiitidevastase kuuri tegemiseks. Ecosh Para-Herb sisaldab 8 enimtuntud mõrumaitselist taime (musta pähkli lehed, kollane emajuur, koirohi, harilik köömen, nelgipuu viljad, kassiküüs, soolikarohi) ja kukeseent. Para-Herbi toimet toetab kiudaineterikas soolepuhastusvahend kõrbe-teelehe seemnekestade pulbrist. Soolepuhastus Detox pulbrist valmistatud jook aitab väljutada soolestikust nii jääkaineid kui parasiite.

* Ecosh Life Para-Herb, 120 kapslit soodushind aprillis 22,86 € (tavahind 26,90 €)

Probiootikumid

Mikrobioom ehk soolestikubakterite kooslus on tänapäeval populaarne, aga samavõrra keeruline teema - mida ja miks peaks mikrobioomi heaks tegema?
Täiskasvanud inimese soolestikus on tavaliselt 1,5-2 kg baktereid - see on tohutu ökosüsteem, milles on nii häid kui halbu baktereid. Oluline on meie kõhus toimuv seepärast, et näiteks on arvatavalt umbes 70-80% meie imuunsusest peidus just siin, samuti võivad soolestikubakterid mõjutada tervet rida haigusi aga ka meie kehakaalu, tuju ja käitumist. Seepärast nimetatakse soolestikku mõnikord ka meie teiseks ajuks.

Töödeldud toit koos vähese liikumise ja stressiga võib soolestiku mikrofloora hõlpsalt tasakaalust välja viia. Märkad seda seedeprobleemide (kõhukinnisus või -lahtisus, gaasid, puhitus jne.) kaudu. Headele bakteritele saad anda hoogu hapendatud toitude ja jookidega, samuti kuidaineterohke taimse toidu abiga. Samuti tulevad appi probiootilised toidulisandid.

* Royal Green Flora Gold probiootikum 60 tabletti soodushind aprillis     24,52 € (tavahind 29,90 €)
liitu uudiskirjaga
Kõige värskemad uudised
Email again:
PANE TÄHELE!

Biomarketid on avatud ka peale
11. märtsi


Iseteeninduskassa o
n kohal!